×

Mesaj

ARI Image Slider: "System - ARI Sexy Lightbox" plugin isn't installed.

Dünya Televizyonlarını Evinize Getiriyoruz.
Tüm Dünya kanalları ile hizmetinizdeyiz Test Yayınlarımızı 09:00 - 00:00
Arasında Sağ tarafta bulunan WhatsApp Hattımızdan Talep Edebilirsiniz.

Kanal Listesi

Paketler

 
 

Paket Fiyatlari

ILETISIM

Değerli ziyaretcimiz satış veya teknik desteğe ihtiyacınız olduğu anda 7/24 Canlı destek sisteminden ve whatsapp destek hattımızdan yardım alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz. Canlı Desteğe bağlanmanız için ekranınızın sağ alt köşesinde görünen “CANLI DESTEK” Uygulamamıza tıklayın.

  • Please use a REAL email address so that we can get back to you.

IPTV Bilgilendirme

Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız. sorun yaşadığınızda bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Yayınlarımızda maç zamanı donma yoktur. kullanmış olduğumuz server (sunucu)’lar en iyi alt yapı ile hizmet vermektedir.   Serverlarımız kesintisiz hizmet vermektedir ve herzaman hizmet vermeye devam edecektir. Önceliğimiz her zaman güvendir.

İnternette yaşanılan sıkıntılar iptv şikayetleri sayısınıda arttırmaktadır. Televizyon yayınlarını en iyi şekilde takip etmemize olanak sağlayan, aynı zamanda yerli kanallar ile birlikte ulusal birçok kanala da erişmemizi sağlayan iptv hizmeti, günden güne hayatımızda daha çok yer etmeye başlamaktadır. Ancak, iptv kullanımı ile ilgili kullanıcılar tarafından yapılan yorum ve paylaşımlara baktığımız zaman, bazı konularda zaman zaman problemler yaşandığı ve kullanıcıların da bu konuda destek bekledikleri karşımıza çıkmaktadır. İptv şikayetleri içerisinde dikkat çeken ilk durum, yayınlardaki kalitedir. Öncelikle belirtmeliyiz ki firmalar abonelik işlemlerini tamamlarken hiçbir şekilde sizlere HD kalitede ya da yüksek çözünürlükte bir yayın vaadinde bulunmayacaktır. Çünkü, İptvnin çalışma mantığına bakıldığı zaman da görüleceği gibi, yayınlar doğrudan internet alt yapısı kullanılarak sizlere sunulmaktadır.
Durum böyle olunca iptv şikayetleri için kişilere genellikle internet bağlantılarına yönelik geri dönüş yapıldığından bahsedebiliriz. Bundan dolayı kişiler internet bağlantılarını control ederek ya da sorunları giderereki kalite sorununa da son vermis olacaktır.
Yapılan şikayetlerin yanı sıra kullanıcılar taraıfndan yapılan olumlu yorumlara da bakmakta fayda vardır. Bu yorumlar incelendiği zaman hem ekonomik oluşu hem de tek bir hesaptan aynı anda birkaç farklı platformdan faydalanılabildiğinden söz edilmektedir. Çünkü, iptv kullanmaya başlayan kişiler sadece televizyona bağlı kalmıyor, sevdikleri yayınları ya da müzikleri telefonlarından, internete bağlanabildikleri bilgisayarlarından ya da doğrudan tabletlerinden kullanabilmektedir. Bu da kişilerin hayatlarında herhangi bir kısıtlamaya gitmeyecekleri anlamına gelmektedir

Hakkimizda

Yasal Sorumluluk
Sitemiz; hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendisine amaç edinmiştir. Sitede yer alan türlü içeriği hak sahiplerine aittir. 5651 yasa gereği içerik olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@iptvmarketi.com üzerinden, iletişim sayfamızdan veya canlı sohbet eklentimizden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetlerde ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.
 
Yapımcı Sorumluluğu
Bu web sitesi, Siteyi Hazırlayan kişi tarafından İPTVMARKETİ adına satışı gerçekleştiren kişi ve/veya kurumların talepleri doğrultusunda hosting ve domaini yapımcı hesabı üzerinden satın alınmış olup, internet sitesinin kurulumu gerçekleştirilmiş ve web sitesi iş sahiplerine teslim edilmiştir. Site üzerindeki herhangi bir materyalin siteyi yapan kişiyle alakası yoktur.
İPTVMARKETİ Olarak Kalite Politikamız
Müşteri memnuniyeti
Eşitlik Katılımcı Yönetim
İnsan Haklarına Saygı Kalite Yönetim Şartlarını Uygulamak ve Etkinliğini Sürekli İyileştirme
Objektiflik, Erişebilirlik ve Şeffaflık Çalışma Koşullarında Sürekli İyileştirme Verimlilik
Performans Bazlı Ücretlendirme
IPTV SERVER GÜÇLÜ ALT YAPISI HİZMETİNİZDE
IPTV Serverimizden faydalanabilirsiniz. En kaliteli sunucularda bulunan 5000’den fazla Televizyon Kanallarını Yüzlerce VOD Arşivimizi iPTV olarak sunmaktayız. Altyapımızın güçlü olmasıyla birlikte donmasız ve takılmasız bir şekilde kanallarımızı 7/24 HD olarak izleyebilirsiniz. 18 Yıllık Deneyimimizle Tanışın.
 
Zengin Kanal İçeriği
Diler Ekonomik (Türkiye-Bulgaristan-Almanya-Fransa-Ingiltere-Rusya-Ukranya) Dilerseniz Full Paket İçeriklerimizden Birini Alıp İzleyebilirsiniz. Dünyaca Ünlü Film Kanallarını, Spor Karşılaşmlarını Birbirinden Güzel Belgesel Ve Çocuk Kanallarını iPTV İle Sizlere Sunuyoruz. Kaliteli Server iPTV Intel Xeon işlemciler, RAID 10 SAS Diskler, ECC registered bellekler… Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet için en güçlü donanımlar hizmetinizde.
 
Zahmetsizce Kurulum: Dreambox Tüm HD Uydu Alıcıları (cihazları) Enigma2 Tabanlı Cihazlar; Vu+Duo, Vu+Solo, Media Link, Next Minix, Next 18500HD, Redline, Hiremco Chip Box, Atlanta HD Box ve Atlantanın Diğer HD Modelleri İle İzleyebilirsiniz